lampa-wiszaca-duo-zamsz-8973

Duolla – krajowy producent oświetlenia

Kilka informacji o polskiej spółce oświetleniowej

Nieczęsto zdarza się, że firmy oferujące swoje produkty zachęcają do kontaktu nawet wstępnego po wycenę. W przypadku polskiej Duolli producenta oświetlenia z południa kraju taka zachęta jest eksponowana na witrynie internetowej spółki. To pokazuje, że dbałość o klienta można realizować na każdym etapie zakupowym. Bez względu na decyzje w zakresie kupna lampy lub abażuru kontakt będzie więc wskazany.

Biorąc po uwagę, że poszczególne elementy zestawów oświetleniowych są produkowane na terenie kraju i w oparciu o własne maszyny, zakup Duolla lampy należy do tych, które można polecać.

Wiele firm oferuje oświetlenie. Wymienia się je przecież w zależności od trendów w modzie, stopnia zużycia czy po remoncie. Jest wiele okazji więc do kupna nowego asortymentu.

Przeważające wzornictwo w ofercie firmy

Duolla producent oświetlenia ma w swoich kolekcjach na przykład wiele minimalistycznych wzorów abażurów, nawiązujących między innymi do stylistyki kolorystycznej lat 60. i atmosfery rock and rolla. To choćby materiał w biało-czarną kratkę – pepitkę oraz kształt ostrosłupa – jak damskie spódniczki z tamtych lat.

Takie delikatne wzornictwo może doskonale łączyć się z współczesnymi metalowymi czy szklanymi wykończeniami oraz przestrzennymi pomieszczeniami. To będą te wizualnie gładsze elementy lokum.

Aby sprawdzić, która Duolla lampa „zagra” w danym wnętrzu, na pewno trzeba skorzystać z katalogu i prezentacji online. Skorzystanie z zachęty do kontaktu w sprawie wyceny może przyspieszyć zakup.

Jednak omawiać wzornictwo Duolli można jeszcze obszerniej, ponieważ firma oferuje rozbudowaną gamę produktów z przeznaczeniem do różnych pomieszczeń.

Znajdzie się więc tu produkt oświetleniowy zarówno do postawienia na stole – stołowe lampy jednopunktowe, większe lub mniejsze, jak i do zamocowania przy suficie. To też są lampy jednopunktowe, które bardzo dobrze funkcjonują na przykład w pomieszczeniach sypialnianych czy niewielkich pokojach.

Częstym motywem stylizacyjnym jest łączenie w tych przedmiotach materiałowych abażurów (poliestrowych) z metalowymi wysmukłymi podstawami. Są wyznacznikiem stylistycznym firmy, łatwo rozpoznawalnym.