lampa wisząca do salonu 5

Candellux lampy do każdego miejsca

Oświetlenie odgrywa coraz ważniejszą rolę w aranżacji wnętrz. To już nie tylko żyrandole mniej lub bardziej wyszukane czy lampiony, lecz całe serie sprzętu oświetleniowego z przeznaczeniem do montażu w bardzo zróżnicowanych miejscach i na wiele sposobów. Aby zbyt długo nie szukać, wystarczy przywołać firmę Candellux.

Oficjalny sklep marki

Już wizyta w internetowym sklepie marki Candellux pozwoli szybko ocenić, jak łatwo firma dostosowuje się do wymogów nowoczesnego rynku. Swoje usługi klasyfikuje między innymi pod kątem rynku tradycyjnego i rynku nowoczesnego, biorąc też pod uwagę współpracę z dużym sieciami marketów budowlanych. Jest także nastawiona na rynek eksportowy oraz e-commerce. Świadczy to o potencjale asortymentowym firmy.

Rodzaje produktów – lamp

Candellux oświetlenie to portfolio złożone z kilkunastu grup produktów. Wśród nich są:

lampy sufitowe, lampy sufitowe plafony, lampy sufitowe tuby, lampy wiszące i żyrandole, downlighty, lampy sufitowe i ścienne spoty, oprawy stropowe, lampy ścienne, ścienne plafony, doświetlacze, ścienne kinkiety, a także lampy stołowe, biurkowe (i nocne), lampy podłogowe, lampy LED oraz abażury, podstawy, klosze czy lampy dziecięce.

Zakup online

Powyższe pogrupowanie produktów pokaże nie tylko w sposób usystematyzowany wszystkie lampy Candellux, ale również pomoże w wyborze i dokonaniu zakupu. Na pewno dobrym udogodnieniem jest możliwość sprawdzania statusu zamówienia na stronie internetowej sklepu. Są to informacje, czy produkt został już wysłany do klienta i gdzie aktualnie znajduje się.

Lampa Candellux jest towarem zróżnicowanym zarówno pod względem projektu, jak i zastosowanego tworzywa czy miejsca do montażu. Jedną z grup są plafony. Ten rodzaj lamp można montować na suficie, jak i w ścianach. Poza tym oferta dostępna w sklepie online Candellux zawiera przedmioty z przeznaczeniem do różnych pomieszczeń, takich jak: kuchnia, salon, łazienka czy toaletka. Są w wyborze oprócz lamp sufitowych i wiszących lampy podłogowe.