przewód triset 113 pe

Wszystko o przewodzie triset 113 pe

Przewód triset 113 pe jest przewodem koncentrycznym, żelowanym, wysokiej klasy. Przeznaczony jest do stosowania zarówno w instalacjach indywidualnych jak i zbiorczych. Umieszczony jest w płaszczu polietylenowym, co sprawia, że bardzo dobrze znosi nawet trudne warunki atmosferyczne. Dzięki temu, że wnętrze kabla wypełnione jest dodatkowo żelem, wilgoć nie ma prawa przedostać się do kabla, nawet jeśli dochodzi do uszkodzenia płaszcza zewnętrznego.
Przewód triset 113 pe może być stosowany zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynku.

Zalety przewodu triset 113 pe

przewód triset 113 pe

Przewód triset 113 pe jest zgodny ze standardem klasy A i z wymaganiami rozporządzenia MTBiGM, a także z dyrektywą RoHS. Posiada miedziany rdzeń o grubości 1,13 mm. Dzięki temu kabel posiada bardzo dobre parametry, nie ulega korozji, nie jest sztywny. Pozwala to rozbudować bardzo rozległe sieci instalacji zbiorczych i kablowych.
Dodatkowymi atutami jest niska tłumienność, znakomite dopasowanie i wysoka skuteczność ekranowania. Kabel ten posiada pięć lat gwarancji.

Gdzie wykorzystuje się przewody triset 113 pe?

Przewody te mogą być stosowane w instalacjach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T, systemach multiswitchowych, w instalacjach radia FM/DAB. Podwójny ekran zapewnia wysoki poziom ekranowania i bardzo dobrze chroni sygnał użyteczny od zakłóceń zewnętrznych.
Przewody te kupić można w każdej, dobrej hurtowni elektrycznej. Można także zamówić w sieci, w sklepach online, które gwarantują szybką dostawę do miejsca docelowego i możliwość wymiany.